Teklif İsteyin!

Das Asansör

7/24 Servis Hizmeti


Satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, servis hizmetlerini güncel bakım yönetmelik ve standartlarına uygun, güvenli bir şekilde özel eğitimli uzman teknisyenlerimiz ile 7/24 hizmet vermektedir.

0(212) 671 61 54
7/24 Servis Hizmeti

Türkiye'nin Tüm İllerine Projelendirme, Montaj, Bakım ve Yedek Parça Satışı Hizmetleri Veriyoruz.

Türkiye'de Tüm İllere Hizmet

HİZMETLERİMİZ


Projelendirme

Projelendirme

Asansörler için yerinde tespit yapıldıktan sonra, müdendislerimiz ile en ince ayrıtıları hesaplayarak bir plan dahilinde size sunuyoruz.

Detaylı Bilgi
Bakım Kontrol

Bakım Kontrol

Periyodik bakım hizmetimiz ile dilerseniz aylık, dilerseniz yıllık olarak taahhüt ettiğimiz sözleşme ile asansörlerinizin bakımları yapılıyor.

Detaylı Bilgi
Revizyon

Revizyon

Her çeşit ve türdeki asansörler ve yürüyen merdivenleri istediğiniz kalitede ve teknolojide revize ederek kullanım ömrünü uzatıyoruz.

Detaylı Bilgi
Montaj

Montaj

Makina mühendislerimiz tarafından asansörler veya yürüyen merdivenlerin montaj ve kontroller yapılarak test aşamasına gelinir.

Detaylı Bilgi
Modernizasyon

Modernizasyon

Kullanılan asansörlerinizin zaman aşımından kaynaklanan sorunlarına karşı, güncel standartları ve yönetmelikleri kapsayan yeni nesil bir kurulum gerçekleştirerek...

Detaylı Bilgi
Yedek Parça Satış

Yedek Parça Satışı

Türkiye genelinde, gerekli donanım ve yedek parça stoğuna sahip firmamız konusunda deneyimli ve uzman kadromuz ile hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi

SAYILARLA DAS ASANSÖR


Tüm Asansör İhtiyaçlarınız İçin

Çözüm Ortağı Olmaya Hazırız!


Son teknolojik ürünlerimiz ve konusunda uzman deneyimli mühendislerimiz ve teknik elemanlarımız ile sizlere daha iyi hizmet vererek çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Teklif İsteyin
Çözüm Ortağı Olmaya Hazırız!

REFERANSLARIMIZ