Teklif İsteyin!

Modernizasyon

Uzun yıllar önce binanıza kurulan ve onca yıla rağmen modernizasyonu yapılmayan asansörler mutlaka evinizin de değerini düşürecektir. Çünkü binanıza gelen yabancıların ilk dikkat edecekleri şey mutlaka asansör olur. Asansörler gibi yürüyen merdivenlerin de mutlaka zamanla Modernizasyon çalışmalarına ihtiyacı vardır. Asansörlerin mekanik hizmet ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır ve 10 yıl süreyle güvenli bir şekilde bakım ve onarımları yapıldığında kullanılabilir. Karmaşık ve hassas fonksiyonlar dikkate alındığında belirli bir süre sonra asansörün çalışma performansında azalma olmaktadır. Dolayısıyla modernleşme de kaçınılmazdır. Güncelliğini yitirmiş teknolojik makineler, teçhizat veya aksesuarları yerine daha güncel, verimli ve modern bir yapıya bürünebilir. Günümüzde neredeyse her binada var olan asansörlerin mutlaka iyi bir modernizasyon çalışmasıyla modern görünümüne kavuşturulmalı ve verimliliği artırılmalıdır. Bu konuda firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

DAS Asansör - Modernizasyon Hizmeti

Modernizasyon Türleri

Zamanla yıpranacak ve modern ve standart görünümünden uzaklaşacak olan asansörlerin yeni yöntemlerle modernize edilmesi farklı çeşitlerle yapılmaktadır. Firmamız bu konuda üstün tecrübesi ve hizmet kalitesi ile her zaman yanınızda olacaktır. Modernizasyon çalışması görsel ve teknik anlamda olmak üzere iki türlü yapılır.

Görsel Modernizasyon

Herkes her gün kullandığı asansörlerin modern, şık ve temiz olmasını ister. Asansör sistem düzgün çalışıyorsa görsel modernizasyon yaptırabilirsiniz. Kabinler yeniden dekore edilir, tuş takımları, kapılar, aydınlatma araçları baştan yenilenebilir. Zamanla kirlenen ve yıprana kabin kenarları ver duvarları için de çeşitli kaplamalar düşünebilirsiniz. Bu günlerde tamamen aynalı kabinler de moda. Görsel modernizasyonda, çatılar ve zemin kaplamaları yenileniyor. Yapılan bu çalışmalarla sürekli kullandığınız asansörlerin ferah bir görünüme kavuşması daha kaliteli aydınlatılması gerçekleştirilir. Kabin ve diğer aparatların tadilatı sırasında tam otomatik kabin güvenlik kapısı da takılır. Bu sayede asansör daha güvenli ve daha şık bir şekilde kullanılır.

Teknik Modernizasyon

Asansör sistemin düzgün çalışmadığı ve sağlıklı ve güvenliğin olmadığı düşünülüyorsa mutlaka teknik modernizasyona ihtiyaç var demektir. Asansörlerin fren esnasında sarsmadan ve ani duruşlar yapmadan durabilmesi önemli. Yumuşak duruş yoksa bir sorun var demektir. Bu tür asansörler için kumanda panosu ve makinelerin yenilenmesi sayesinde; Her kata daha hızlı ve sırayla giden ve yumuşak kalkış ve duruş yapabilen asansörler yapılır. Bir modernizasyon önerisi önce keşif gerektirir. Bunun için iş asansörü tamamen incelenerek teknik inceleme raporu tamamlandıktan sonra iş durumuna bağlı olarak bir teklif hazırlanmalıdır. Her türlü modernizasyon için firmamızdan fiyat ve proje teklifi alabilirsiniz.

Bizi Arayın!