Teklif İsteyin!

Projelendirme

Hiçbir şekilde hafife alınmayacak kadar önemli olan asansör hizmetleri, milyonlarca kişinin can sağlığı için son derece önemlidir. Bir binaya asansör kurulduğunda bunu binlerce ve hatta milyonlarca kişi kullanacaktır. İnsan sağlığı ve hayatı için asansör işlerinin çok büyük bir titizlikle yapılması gerekiyor. Bunu için de projelendirme ve yapılan projenin en hassas ayrıntılar düşünülerek yürütülmesi hayati önem taşıyor. Firma olarak bunu bilincindeyiz.

Asansör Projelendirme

Öncelikle asansör kurulacak alanın yer tespiti çok önemlidir. Söz konusu alana asansör yapılabilmesi için yapılacak olan ön çalışmanın ardından işinin uzmanı mühendislerimiz işe koyulacaklardır. Tüm ayrıntılar ince bir hesaplama ile yapılacak ve planlarımız sizlere sunulacaktır. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için almış olduğumuz siparişlerin teknik detayları ve projelendirme mühendislerimiz ve teknik ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde hazırlanmakta ve üretim esnasında kontrol edilmektedir. Firmamız 30 yıla yakın tecrübesi ile her türlü asansör işlerinizi itina ile yerine getirmektedir.

Asansör Projelendirmede Atılacak Adımlar

İmalatı yapılacak olan asansör kabini, askı, ağırlık çerçevesi ve diğer aksamları, şartnamelere ve şaft ölçülerine göre müşterilerimiz için projelendirilmekte ve müşterilerimizin onayına sunulmaktadır. Müşterilerimiz asansör kabin projesini inceleyip onayladıktan sonra mühendislerimiz ve teknik ekiplerimiz tarafından hazırlanan üretim programına dahil edilirler. Üretim sürecinde asansör kabini ve bileşenlerinin kesme, bükme, zımbalama ve lazer işlemleri tamamlanmaktadır. Projelendirme aşamasından sonra her türlü aksamı özel bir itina ile üretilen asansör kabininin dış kısmını oluşturan parçaların montaj aşamasına geçilir. Montaj işlemi tamamlandıktan sonra mühendislerimiz ve teknik ekiplerimiz tarafından hazırlanan projenin uygunluğu kontrol edilir.

Kontrol süreci tamamlanan asansör kabininin iç tasarım aşaması başlıyor. Kabin iç kaplaması ve aksesuarları, müşterilerimizin proje onayında beyan ettiği fonksiyonlar doğrultusunda dekore edilmiştir. İç dekorasyonu tamamlanmış asansör kabinimizin ve bileşenlerinin son kontrolleri mühendislerimiz ve teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Son kontrolleri yapılan asansör kabini, süspansiyonu, ağırlık çerçevesi ve bileşenleri demonte edilerek sevkiyat için paketlenir. Paketler üzerinde oluşabilecek karışıklığı önlemek için firma bilgilerini, şantiyeyi ve paket içeriğini gösteren etiketler oluşturulur. Paketleme ve etiketleme işlemi tamamlandığında müşterilerimize kargo ile ilgili bilgi verilir. Firmamızdan en kaliteli ve güvenilir asansör projelendirme işlemleri için destek alabilirsiniz.

Bizi Arayın!
DAS Asansör - Projelendirme Hizmeti