Teklif İsteyin!

Revizyon

Asansörler ya da büyük iş yerlerinde ve çeşitli alanlarda kullanılan yürüyen merdivenler hem kapsamlı hem de maliyeti yüksek yatırımlardır. Bu denenle söz konusu yatırımı yapanlar bu asansör ve yürüyen merdivenlerin uzun ömürlü olmalarını isterler. Bugün AVM’lerde, hastanelerde, otogarlarda ve daha pek çok yerde yürüyen merdivenler sıklıkla kullanılıyor. Asansörler ise nerdeyse her binada var. Bunların düzenli olarak bakımlarının yanında firma olarak Revizyon çalışmalarını da sorunsuz şekilde yapıyoruz. Dilediğiniz kalite ve düzende olması için revizyon edilen asansörlerin kullanım ömürleri uzar ve daha uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılır. Zamanla yıpranan ve estetik anlamda rahatsızlık vermeye başlayan asansörler ya ad yürüyen merdivenlerin varlığı içinde bulunduğu binanın da değerini düşürecektir.

İlk defa girdiğiniz bir binada ilk gözünüze çarpacak olan ayrıntı asansördür. Emniyetli ve güvenilir, bakımlı ve temiz olması herkes için önem taşır. Güçlü ve deneyimli bir firma olarak asansörlerinizin, güvenlik standartlarını yükseltmek ve daha güvenli kullanım için asansör modernizasyon çalışmalarını 30 yıllık tecrübemizle yapıyoruz. Revizyon işlemleri tamamen kalite ve hassas çalışma ister. Mevcut asansör ve yürüyen merdivenlerin eskisinden daha iyi ve verimli olmasını istemek hakkınız.

DAS Asansör - Revizyon Hizmeti

Revizyonun Faydaları Nelerdir?

Asansör ve yürüyen merdivenlerin revizyon edilmesinin kesinlikle faydalarını göreceksiniz. Öncelikle daha şık ve estetik bir görünüme sahip olacaklar. Bunun haricinde yüksek derecede enerji tasarrufu sağlanır, bu da asansörün daha konforlu çalışmasına neden olur. Günümüz değişen teknolojik gelişime uygun olarak mevcut asansörleri güvenli, konforlu, verimli, ekonomik ve estetik açıdan yüksek kaliteli sistemlerle yeniliyoruz.

Revizyon Neden Gereklidir?

Her teknolojik alet gibi asansörler de zamanla ekonomik ömrünü tamamlar. Kullanım sırasında mekanik parçalar aşınır ve arızalara neden olur. Asansör revizyonu ile güvenli ve şık bir kullanım sağlanır. Asansör revizyonu kullanıcılara daha birçok fayda sağlamaktadır. Revizyon ile daha az bekleme süresi, seyir konforu, düşük hata oranı ve enerji tasarrufu garanti edilmektedir. Uluslararası kalite standartlarına sahip olan malzemeler ve yeni teknolojilerle hizmet veren firmamız, asansör ve yürüyen merdiven revizyonu ile güvenlik ve konfor sağlar. Siz de her türlü asansör ve yürüyen merdivenleriniz için firmamızdan en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz.

Bizi Arayın!